Догляд

Більшість кімнатних рослин прийшли до нас із далеких країн. Одним рослинам потрібно багато сонця, щоб не порушити процес фотосинтезу. Тропічна вологість, яка здається нам задушливою і неприємною, для інших рослин буде справжнім раєм. У кожного свій характер і вимоги. Одним рослинам потрібно багато води. Про інші краще взагалі забувати на якийсь час. Але ніщо не підніме настрій так, як нова гілочка або новий бутон на рослині, що ще вчора був ослаблий та зів’ялий.

Правильний догляд за кімнатними рослинами не вимагає професійних знань. Як правило, рослині завжди можна допомогти, якщо знати чого вона потребує та від чого потерпає.

В цьому розділі нашого порталу ми хочемо розповісти Вам про те, як доглядати за квітами. Відповісти на виникаючі у Вас питання, розкрити таємниці і секрети догляду за квітами, щоб Ви могли повною мірою насолоджуватися товариством Ваших зелених вихованців.

Основними факторами, які впливають на нормальний ріст і розвиток рослин, є світло, повітря, тепло, вода і поживні речовини в ґрунті. Особливо вимогливі кімнатні рослини, які походять із країн із субтропічним кліматом, до світла, тепла і вологи.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

You are commenting using your WordPress.com account. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

You are commenting using your Twitter account. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

You are commenting using your Facebook account. Выход / Изменить )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Выход / Изменить )

Connecting to %s

Отслеживать

Get every new post delivered to your Inbox.

%d bloggers like this: