Орхідея

Квіти орхідеї схожі на витвори
мистецтва.Вони настільки прекрасні,
що навіть такі країни, як Гонконг,
Венесуела зробити їх своїми
символами. Орхідеї знайшли популярність в усьому світі на початку XVIII століття. Масово, екзотичні африканські рослини в Європу практично не попадали, і, відповідно, знання про те, як правильно здійснювати вирощування орхідей були зведені до мінімуму. Багато з тих мандрівників, які звертали увагу на химерну і яскраву рослину в рідному ареалі проживання, зараховували його, не замислюючись, до розряду паразитів, яких у культурних умовах вирощувати недоцільно і просто неможливо. Ті нечисленні спроби окультурити орхідею, і при цьому врятувати від хвороботворних мікроорганізмів завершувалися повним провалом.Бдеція пурпурна стала першою тропічною орхідеєю, що потрапила на європейський квітковий ринок. Своїми яскравими, рожево-червоними квітами на довгому, до 1 метра, квітконосі, бдецяя майже відразу і без особливої праці завоювала широку аудиторію шанувальників. Наприкінці XVIII – початку XX століття все більша кількість експедицій з різною метою відправлялась в Центральну Америку. Серед них були і дослідницькі експедиції, які складалися з авторитетних на той час учених найрізноманітніших напрямків, у т.ч. і ботаніків. На цій землі їх чекав справжній рай незвіданої різноманітності і багатства рослинного світу. Належну увагу привернули і дикі квітиорхідея, що вразили ботаніків різноманіттям видів і буйством окрасів.

Напевно, цей час і став початком тріумфального ходу «епічних» рослин до землі бабусі Європи. Вони стають предметом інтересу заможних на той час колекціонерів. Заповзятливі збирачі екзотичних рослин, які оформились в цілую незалежну категорію перших квіткових підприємців, у величезній кількості відправилися в тропічні джунглі, де за гроші наймали місцевих аборигенів, котрі були згодні на дуже ризикований промисел. Вони забиралися на вікові дерева, діставали «екзотику» у вузьких гірських ущелинах і робили інші чуда спритності на вигоду своїм наймачам.

Так орхідея попадає в Європу, де захоплення ними здобуває характер епідемії. Сьогодні орхідеї є дуже популярні у різних квіткових композиціях, в тому числі і в весільних букетах. Орхідея догляд за якою вимагає великого терпіння, знань і часу, зовсім безоплатно дарує в нагороду своїм шанувальникам дивовижну красу, стрімко завойовуючи лаври популярності. Наприкінці XX століття доля цього екзотичного виду рослин стала викликати побоювання. В 1970 році, у Вашингтоні, нарешті, була підписана міжнародна угода, що ставить під заборону хижацьке винищування орхідеї.

Догляд за орхідеями

Як доглядати за орхідеями в домашніх умовах і чому догляд за орхідеями становить деяку складність? У першу чергу проблема в тому, що їм потрібна надлишкова вологість повітря. Пильне і сухе повітря орхідея не переносить. Тому оптимальний спосіб виростити квіти орхідеї в домашніх умовах – створити кімнатну теплицю. Догляд за орхідеями припускає приділення особливої уваги режиму в період спокою. Проте, незважаючи на достаток виведених сьогодні сортів орхідеї догляд за ними відрізняється за рівнем працезатрат. Але вклавши в орхідею свою любов та працю, вона зуміє віддячити вам чудовими, піднімаючими настрій і яскравими квітами.

Види орхідей:

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: